Partnerzy

Ozon Piorun


Pn - Nd:00:00 - 24:00
Honorujemy:

Ozon Piorun to firma zajmująca się kompleksowo usługą ozonowania.

Szerokie doświadczenie, zastosowanie profesjonalnych generatorów oraz dzięki realizacjom wykonanym w zróżnicowanych warunkach gwarantujemy najwyższą jakość usługi. Stosujemy profesjonalne, certyfikowane ozonatory polskich producentów. Skuteczność potwierdziliśmy w zleceniach dezodoryzacji jadu trupiego, kwasu masłowego, mlekowego, zadymieniu papierosowym i po pożarach.

Dzięki ozonowaniu mogą Państwo cieszyć się świeżym powietrzem wolnym od nieprzyjemnych zapachów, alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów. Metoda ta jest w pełni ekologioczna, nie wymaga stosowania środków chemicznych i jest całkowicie bezpieczna dla środowiska. Ozon w postaci gazowej wnika w każdy materiał, w materace, tapicerki, wykładziny, zasłony itp. Dezynfekuje wszystkie powierzchnie, również te trudno dostępne.

Ozon jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za najlepszy naturalny środek odkażania mikrobiologicznego. Działanie ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze od działania chloru.

Profilaktyczna usługa ozonowania pomieszczenia (6h pracy generatorów) - taniej o 10%.

Po usłudze ozonowania pomieszczenie jest sterylnie czyste, wolne od nieprzyjemnych zapachów np. stęchlizny, dymu papierosowego, odzwierzęcych itp. Zabieg ozonowania niszczy alergeny, roztocza, bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby i ich zarodniki.

Ozonowanie samochodu (1h pracy generatora /-ów) - taniej o 10%

Ozonowanie samochodu zapewni dezynfekcję wnętrza i odgrzybienie klimatyzacji, a także pozwoli pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Ozon, jako cząsteczka trójatomowego tlenu dąży do utlenienia przez co sterylizuje wszystko z czym ma kontakt.

Neutralizacja kwasu masłowego i innych trudnych przypadków wymagających długotrwałego (dłużej niż 4 doby) ozonowania - taniej o 500 zł.

Producenci środków zawierających kwas masłowy zalecają ozonowanie pomieszczeń po niepożądanym rozlaniu preparatu. Po wielu doświadczeniach wiemy jak poważne mogą być konsekwencje rozlania substancji zawierającej kwas masłowy. Substancja utrzymuje odór długo, zapach jest bardszo trudny do usunięcia. Aby zminimalizować okres wyłączenia pomieszczeń z użytkowania bardzo ważnym jest najkrótszy możliwy czas od rozlania kwasu masłowego do uruchomienia odpowiednio dobranych generatorów ozonu. Klienci dzięki naszym działaniom ograniczyli wysokie koszty remontu generalnego i mogli szybciej powrócic do normalnego funkcjonowania działalności.

www.facebook.com/ozonpiorun


Oferta:

Dla posiadaczy Karty Mieszkańca Gdyni:
  • 10% zniżki na profilaktyczną usługę ozonowania pomieszczenia (6h pracy generatorów)
  • 10% zniżki na ozonowanie samochodu (1h pracy generatora /-ów)
  • 500 zł taniej na ozonowanie w trudnych przypadkach, wymagających długotrwałego ozonowania, jak np. neutralizacja kwasu masłowego.