Partnerzy

Arka Gdynia Sportowa S.A.


Pn - Pt:09:00 - 16:00
Honorujemy:

„KLUB MARZEŃ MIASTA Z MORZA”

Powyższe hasło w znakomity sposób charakteryzuje miejsce Arki Gdynia w krajobrazie naszego miasta. Historia Arki to powód do dumy - to tradycja budowana od ponad 80 lat, to Puchar Polski, to udział w rozgrywkach o Puchar Zdobywców Pucharów, gra w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Arka Gdynia jest jednym z bardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich w Polsce, mającym silne wsparcie władz miasta oraz rzeszy wiernych fanów.

Arka Gdynia to pokolenia piłkarzy występujących przez lata w żółto-niebieskich barwach. Wielu z nich zrobiło międzynarodową karierę i wciąż pojawiają się nowe talenty.
Dzięki inwestycji Miasta Gdynia, jaką jest nowy stadion, klub gwarantuje, iż mecze są bezpiecznymi widowiskami dla całych rodzin i okazją, by w komfortowych warunkach stać się uczestnikiem sportowego święta.

Arka Gdynia to klub, który dzięki starszym pokoleniom posiada wieloletnią tradycję, a szkoląc najmłodszych adeptów futbolu z dumą i wiarą spogląda w przyszłość.

SZKOŁY/GRUPY ZORGANIZOWANE [rozwiń]

KARTA GDYNIA RODZINNA [rozwiń]

KARTA SENIOR PLUS [rozwiń]

ŻÓŁTO - NIEBIESKIE URODZINY [rozwiń]

DZIECIĘCA ESKORTA [rozwiń]


Oferta:

Arka Gdynia zaprasza na mecz. Obejrzyj jeden mecz w roku na stadnionie przy ul. Olimpijskiej 5 za darmo.
Przyjdź do kasy numer 5 na stadionie, pokaż kartę Moje Miasto Gdynia i odbierz swój darmowy bilet na mecz Arki w rozgrywkach Ekstraklasy 2019/2020. Bilet otrzymasz na trybunę GOSiR.
Arka Gdynia zaprasza na mecz. Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na meczu Arki Gdynia - ZAPRASZAMY.
Przyjdź do kasy na stadionie, pokaż kartę Moje Miasto Gdynia i odbierz swój pierwszy darmowy bilet na mecz Arki w rozgrywkach Ekstraklasy 2019/2020. Bilet otrzymasz na trybunę GOSiR.
Arka Gdynia daje 10% rabatu na karnet na sezon - trybuna GOSiR, dla posiadającyh karnet w poprzednim sezonie lub 20% dla kupujących karnet na trybunę GOSiR po raz pierwszy.